Chemie pro dezinfekci pitné vody:

  • chlornan sodnývolný chlor, ihned k použití, připravený k dezinfekci chlorací přímo z obalu. (dodáváme ve velkoobjemových nádobách v množství požadované zákazníkem s možností naředění pro dávkování do automatických chlorátorů, po dohodě doručíme na místo určení).
  • testry ke stanovení volného chloru vodě – testry slouží ke stanovení hodnoty pH a volného chloru v pitné vodě. Hodnota pH v pitné vodě by se měla pohybovat v rozmezí 6,5 – 8,0, hodnota chloru v pitné vodě by se měla pohybovat v rozmezí 0,05 – 0,3 mg/l.
  • náhradní testovací tablety do testrů pro zjišťování volného chloru
K údržbě a pro zajištění kvality pitné a bazénové vody nabízíme chemii na bázi chlóru.

Chemie pro dezinfekci a zajištění kvality bazénové vody

Balení 200 g, pomalu rozpustné chlorové tablety s vysokým obsahem aktivního chloru pro snadnou likvidaci choroboplodných zárodků, stabilizaci chloru, vločkování a tvorbě řas v bazénové vodě. Určené pro dávkování do plovoucích dávkovačů. Plně rozpustné, nemají vliv na pH a nezpůsobují vodní kámen.
Balení 200 g – tento přípravek slouží k rychlé úpravě kvality vody v bazénu. Používá se k okamžité likvidaci řas a bakterií po celou sezónu. Dle je vhodné tento přípravek použít k ošetření vody ihned po napuštění bazénu, aby se předešlo k pozdějšímu znečištění.
Balení 200 g – rychle rozpustný prášek pro okamžité zvýšení hodnoty vody. Optimální pH vody v bazénu by se mělo pohybovat mezi 7 – 7,4.
Balení 200 g – rychle rozpustný prášek pro okamžité snížení pH ve vodě. Optimální pH vody v bazénu by se mělo pohybovat mezi 7 – 7,4.
Ihned k použití připravený k dezinfekci chlorací přímo z Obalu. Základní dávkování vzhledem k počasí 200 ml za týden na 10 m3 vody.
Testry slouží k zjištění hodnoty pH a volného chloru v bazénové vodě. Hodnota pH v bazénové vodě by se měla pohybovat v rozmezí 7 – 7,4. Hodnota chloru v bazénové vodě by se měla pohybovat v rozmezí 0,3 – 0,5 mg/l. Princip testru spočívá v zabarvení vzorku vody přídavkem tablety (indikátoru) a okamžité vyhodnocení pomocí barevné stupnice.
Do testerů pro stanovení volného chloru a pH.
Zaslat poptávku

Zaujaly Vás naše služby? Pošlete nám Vaši poptávku!

Poptávka je zcela nezávazná. Připravíme pro Vás cenovou kalkulaci
a velmi rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.
Zaslat poptávku